هشداری به خانم ها

همه می‌دانید در دنیای اینترنت که افراد می‌توانند در هر پوششی خود را معرفی کنند، اعتماد به افراد بسیار سخت خواهد بود، لذا با توجه به این مهم، مد نظر قرار دادن مطالبی که در ذیل آورده شده برای شما بسیار مهم و حیاتی است.

  1. چنانچه برخی آقایان در معرفی نمودن خود اغراق می‌نمایند محل تأمل هستند. این عده گاهی اوقات خود را صاحب شرکت، مدیر، استاد دانشگاه، پزشک، متخصص و یا دیگر مشاغل به ظاهر مهم، معرفی می‌کنند.
  2. چنانچه با فردی برای ازدواج به توافق رسیدید، به هیچ وجه به تنهایی حاضر به ملاقات با وی نشوید و حتما یکی از نزدیکانتان را در جریان امر قرار دهید.
  3. به هیچ وجه هیچ نوع مدرک و یا سندی نظیر شناسنامه و امثال آن را به فرد مورد نظرتان در خارج از محضر تحویل ندهید(اساس دلیلی برای اینکار وجود ندارد). و از بازگو کردن اطلاعات خصوصی زندگی خود به ایشان تا قبل از شناسایی کامل بپرهیزید.
  4. با ثبت ازدواج موقت خود در دفاتر ثبت اطمینان خواهید یافت که مورد سوء استفاده قرار نخواهید گرفت.
  5. فراموش نکنید قابل اعتماد ترین افراد (غالبا) افراد مذهبی، معتقد و پایبند به اصول اخلاقی هستند.

کلامی با آقایان

غالب شما آقایونی که اینجا تشریف میارید، دنبال فردی برای رفع نیازهاتون از راه شرعی هستید، اگر نه، خوب همه میدونید که غیر شرعیش خیلی راحت تر گیر میاد، اما همه ما باید پناه ببریم به خدا از اینکه تو مسیرهای حرام بیفتیم، حتما میدونید خیلی از خانم‌هایی که اینجا میان یا متارکه کردن و یا همسرانشون فوت شدن که احتمالا نیاز مالی یکی از مهم ترین دلایل اونها برای ازدواج موقته، اگر به کسی پیشنهاد ازدواج می‌دید، حداکثر توان مالیتون رو هم بکاربگیرید، چون ممکنه خیلی از این خانم ها نیاز مالی داشته باشن. بعد هم یقین بدونید اگر مشکلی فردی رو چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ غریزی برطرف کنید پیش خدا گم نمیشه. نکنه خدای ناکرده قصد سوء استفاده از کسی رو داشته باشید. که در محضر خدای متعال باید پاسخگو باشید.

سعی کنید دیگر دوستانتون را هم با هر زبانی که خودتون بلد هستید اگر اهل گناه هستند تو این مسیر بیارید. به خدا قسم اگر خدا حکمی مثل ازدواج موقت را حلال شمرده قطعا بی حکمت نیست و یا اگر ازدواج موقت سنت رسول خدا بوده و اون اولی ملعون اون رو حرام کرده، نه بخاطر این بوده که پیغمبر دنبال تعدد ازدواج بوده بلکه بخاطر یاد داددن به دیگران بوده و اینکه میدونسته یه زمانی برای آدمها پیش میاد که امکان ازدواج دائم ندارند و یا به همسرشون دسترسی ندارن، خوب تو این موقع راه حلالی برای ارضای خودشون داشته باشن. از حرفهای اونهایی که دین رو نمی فهمند و یا برخی قسمتهای دین رو که با عقل ناقص اونها جور در نمیاد تخطئه می کنند نترسید. با اعتقاد کامل اقدام کنید . خدا هم حتما کمک میکنه

باز هم یادآوری میکنم اگر کسی با نیتی غیر از ازدواج موقت یا دائم تو این سایت عضو شده اخلاقاً و شرعاً مرتکب خطا شده

یا علی و موفق باشید

امام علی (ع) فرمود: اگر عمر، ازدواج موقت را نهی نکرده بود جز انسان‌های بدبخت کسی به زنا دست نمی‌زد.
امام صادق (ع) فرمود هرکس ازدواج موقت را حلال نشمرد از ما نیست.

حضرت محمد (ص) فرمود: ای جوان ازدواج کن و زنا مکن زیرا زنا ایمان را از قلب تو بیرون می‌برد.
امام صادق (ع) فرمود: هر که از ترس خرج و نفقه ازدواج نکند به خدا بد گمان گشته که خداوند می‌فرماید: (اگر فقیر باشند خدواند از عنایت خود بی نیازشان گرداند)
پیامبر اکرم (ص) فرمود: هر که از حلال دوری کند خدا وی را به حرام مبتلا کند.

ثبت نام در این پایگاه :

++ثبت نام ازدواج موقت (شهرهای تهران و قم)

++ثبت نام ازدواج موقت (شهرهای به جز تهران و قم)

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 آذر 1389    | توسط: حاج رضا نادری     |     | نظرات()